HAFELE KALİTE NOKTASI

90 yılın üzerinde deneyimi ve güvenilirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünleriyle bilinen dünya markası Häfele, yurt içinde ve dışında ardı ardına açtığı bölge müdürlükleri ile ev dekorasyonundan yenileme çalışmalarına kadar tüm projelerinde iç mimar, tasarımcı, mobilya üreticisi, marangoz ve hanımlarla iş ortağı gibi çalışıyor. Yurt çapında 6 Bölge Müdürlüğümüz ile hizmet veren Häfele'nin yaşam alanlarına işlevsel çözümler sunduğu bölgeler; İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu; İzmir, Kayseri, Adana, Ankara'da bulunuyor.

Mobilya, kapı aksesuar ve donanımları alanında 100 binin üzerinde ürün çeşidinden oluşan geniş yelpazesiyle bir dünya markası olan Häfele, Kalite Noktaları ile artık size daha yakın! Zevk sahibi ve dekorasyona meraklı herkese hitap eden Kalite Noktalarımız, mağazalarımıza bağlı, mutluluk vaat eden iş ortaklarımız...

Hafele’nin 90 yıllık tecrübesiyle bir araya gelen, kaliteli, alanında uzman mutfak ve banyo üreticilerinden oluşan Häfele Kalite Noktaları, ev dekorasyonu, ağırlıklı olarak da evin gözbebekleri mutfak ve banyolarda konsept çalışmalar ile evlerin stillerine ve farklı zevklere uygun olarak “kişiye özel yaşam alanları” oluşturuyor. 

Hafele Kalite Noktaları’nda her mutfak için işlevsel bir çözüm, her tarz için estetik bir uygulama olacak. Bu nedenle mutluluk teması ile kurgulanan Hafele Kalite Noktaları, konfor ve şıklığın yanı sıra, yenilikçi, fonksiyonel ürünleri ve özel tasarım mutfakları ile evlere mutluluğu taşımayı vaat edecek kadar iddialı!Çözüm ortağı olarak biz MODES MİMARLIK'DA yanındayız.

Etiketler:
BİZE ULAŞIN
Sanayi Mah. Sultan Selim Cd. Sakarya Sk. No:58/A
4.Levent / İstanbul
+90 212 284 69 03
+90 212 280 62 06
İletişim Formu